Menu
Your Cart

BFT Moovi Arm Barrier Kit


Model: Moovi30 Set-3mt
3 Metre Uzunluğunda Bariyer Koluna Sahip - BFT Moovi 30 Gövdeli Bariyer SetiApartman, Site, İşyeri otoparkları veya Araç giriş çıkışının kontrollü olarak sağlanmasına ihtiyaç duyulan geçiş noktaları için üretilmiştir.Set İçeriği: 3metre Bariyer Kolu (Farklı kol uzunlukları için diğer ürün..
Model: Moovi30 Set-4mt
4 Metre Uzunluğunda Bariyer Koluna Sahip - BFT Moovi 30 Gövdeli Bariyer SetiApartman, Site, İşyeri otoparkları veya Araç giriş çıkışının kontrollü olarak sağlanmasına ihtiyaç duyulan geçiş noktaları için üretilmiştir.Set İçeriği: 4metre Bariyer Kolu (Farklı kol uzunlukları için diğer ürünl..
Model: Moovi60 Set-5mt
5 Metre Uzunluğunda Bariyer Koluna Sahip - BFT Moovi 60 Gövdeli Bariyer Seti Apartman, Site, İşyeri otoparkları veya Araç giriş çıkışının kontrollü olarak sağlanmasına ihtiyaç duyulan geçiş noktaları için üretilmiştir.  Set İçeriği:  5metre Bariyer K..
Model: Moovi60 Set-6mt
6 Metre Uzunluğunda Bariyer Koluna Sahip - BFT Moovi 60 Gövdeli Bariyer SetiApartman, Site, İşyeri otoparkları veya Araç giriş çıkışının kontrollü olarak sağlanmasına ihtiyaç duyulan geçiş noktaları için üretilmiştir.Set İçeriği: 6metre Bariyer Kolu (Farklı kol uzunlukları için diğer ürünl..
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)